ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Миколайчук Любомир Ярославович


Доповідачі:


Миколайчук Любомир Ярославович

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLI

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Дата реєстрації:

09.02.2024

Проголосовано:

27.02.2024 12:11:13

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLІ сесія VIІІ скликання

РІШЕННЯ


 


 
.02.2024 м. Сокаль
     
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок із зміною їх цільового призначення на території Сокальської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області

 
   ПРОЕКТ

      

       Керуючись ст. 12, 50, 791  Земельного кодексу України, ст.56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Мигаля Т.В., Державний акт на право постійного користування землею, беручи до уваги протокол постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування, розвитку території та інфраструктури архітектури та будівництва, міська рада,-              

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати дозвіл гр. Мигаль Тарас Васильович на виготовлення проекту землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок із зміною їх цільового призначення площею 5,8822 га, кадастровий номер 4624855300:07:000:0010, за цільовим призначенням – 16.00 землі запасу, площею 5,7500 га за цільовим призначенням – 01.02 для ведення фермерського господарства та площею 0,1322 га за цільовим призначенням – 01.17 землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на території Сокальської міської територіальної громади (за межами населеного пункту смт. Жвирка), відповідно до Державного акту на право постійного користування землею № 74 від 19 серпня 1994 року.

2. Надати дозвіл гр. Мигаль Тарас Васильович на виготовлення проекту землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок із зміною їх цільового призначення площею 7,4926 га, кадастровий номер 4624855300:07:000:0012, за цільовим призначенням – 16.00 землі запасу, площею 5,0000 га за цільовим призначенням – 01.02 для ведення фермерського господарства та площею 2,4926 га за цільовим призначенням – 01.17 землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на території Сокальської міської територіальної громади (за межами населеного пункту смт. Жвирка), відповідно до Державного акту на право постійного користування землею № 74 від 19 серпня 1994 року.

3. Рекомендувати гр. Мигаль Тарас Васильович звернутися у ліцензійну організацію за виготовленням на виготовлення проекту землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок із зміною їх цільового призначення на вищезазначені земельні ділянки.

4. Виготовлений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок із зміною їх цільового призначення подати на розгляд та затвердження на сесію міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олійника О.Р.

 

 

 

 

Міський голова                                                                           Сергій КАСЯН