ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Миколайчук Любомир Ярославович


Доповідачі:


Миколайчук Любомир Ярославович

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLI

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Дата реєстрації:

09.02.2024

Проголосовано:

27.02.2024 12:13:58

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLІ сесія VIІІ скликання

РІШЕННЯ


 


 
.02.2024 м. Сокаль
     
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на території Сокальської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області

 
   

 

      

ПРОЕКТ

       Керуючись ст. 12, 79-1, 83, 122 Земельного кодексу України, ст.56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Гуменюк Р.Я., гр. Гузіч О.Г., гр. Дроботюк Ю.Т., детальний план території з метою визначення переметрів земельних ділянок необхідних для обслуговування нежитлових будівель по вул. Польова в с. Завишень Червоноградського району Львівської області, затверджений рішенням Сокальської міської ради № 710 від 23.02.2022 року, Витяги про реєстрацію права власності на нерухоме майно, Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, беручи до уваги протокол постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування, розвитку території та інфраструктури архітектури та будівництва, міська рада,-              

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 3,0618 га із земель запасу, (код КВЦПЗ – 16.00) кадастровий номер 4624855300:08:000:0096, комунальної власності, що розташована по     вул. Польова в с. Завишень Червоноградського району Львівської області відповідно до детального плану території.

2. Рекомендувати громадянам Гуменюк Роман Ярославович, Гузіч Оксана Григорівна, Дроботюк Юлія Тарасівна звернутися у ліцензійну організацію за виготовленням технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання на вищезазначену земельну ділянку.

3. Виготовлену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання, подати на розгляд та затвердження на сесію міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олійника О.Р.

 

 

 

 

Міський голова                                                                           Сергій КАСЯН