ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Миколайчук Любомир Ярославович


Доповідачі:


Миколайчук Любомир Ярославович

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLI

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Дата реєстрації:

09.02.2024

Проголосовано:

27.02.2024 12:15:07

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLІ сесія VIІІ скликання

РІШЕННЯ


 


 
.02.2024 м. Сокаль
     
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки зі зміною їх цільового призначення на території Сокальської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області

 
   

 

 ПРОЕКТ     

       Керуючись ст. 12, 50, 791 Земельного кодексу України, ст.56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадян Семенчук К.В., Семенчук О.В., Бас О.Р., Державні акти на право власності на земельні ділянки, беручи до уваги протокол постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування, розвитку території та інфраструктури архітектури та будівництва, міська рада,-              

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати дозвіл громадянам Семенчук Оксана Володимирівна, Семенчук Катерина Володимирівна, Бас Ольга Романівна на виготовлення проекту із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки із зміною їх цільового призначення площею 5,8399 га, кадастровий номер 4624884400:02:000:0022, за цільовим призначенням – 16.00 землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на три земельні ділянки за цільовим призначенням 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, відповідно до Державних актів на право власності на земельні ділянки громадян Семенчук Оксана Володимирівна, Семенчук Катерина Володимирівна, Бас Ольга Романівна (на території Сокальської міської територіальної громади (за межами населеного пункту с. Перв’ятичі).

2. Рекомендувати громадянам Семенчук Оксана Володимирівна, Семенчук Катерина Володимирівна, Бас Ольга Романівна звернутися у ліцензійну організацію за виготовленням проекту землеустрою щодо поділу та об’єднання зі зміною їх цільового призначення на вищезазначену земельну ділянку.

3. Виготовлений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки із зміною їх цільового призначення подати на розгляд та затвердження на сесію міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олійника О.Р.

 

 

 

 

Міський голова                                                                           Сергій КАСЯН