ПРОЄКТ РІШЕННЯ №

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ сесія VIІІ скликання

РІШЕННЯ

 

 
.12.2023 м. Сокаль
     
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на території Сокальської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області
 
   
 
     
  ПРОЕКТ
       Керуючись ст. 12, 83, 122  Земельного кодексу України, ст.56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», взявши до уваги заяву гр. Смілка О.З., гр. Смілка Р.З., Державний акт на право власності на земельну ділянку, беручи до уваги протокол постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування, розвитку території та інфраструктури архітектури та будівництва, міська рада,-
 
В И Р І Ш И Л А :
 
1. Надати дозвіл гр. Смілка Олег Зіновійович та гр. Смілка Роман Зіновійович на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 4,4942 га, кадастровий номер 4624885500:15:000:0322, за цільовим призначенням – 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні ділянки площами 1,9905 га, 0,2535 га, 1,9966 га та 0,2536 га на території Сокальської міської територіальної громади (за межами населеного пункту с. Поториця).
2. Рекомендувати гр. Смілка Олег Зіновійович та гр. Смілка Роман Зіновійович звернутися у ліцензійну організацію за виготовленням технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання на вищезазначену земельну ділянку.
3. Виготовлену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання, подати на розгляд та затвердження на сесію міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олійника О.Р.
 
 
 
 
Міський голова                                                                           Сергій КАСЯН