ПРОЄКТ РІШЕННЯ №

ПРОЕКТ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      


СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІХ сесія VIІІ скликання

РІШЕННЯ

 

 
.12.2023 м. Сокаль №_____
     
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення з  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на цільове призначення для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (код КВЦПЗ 12.11) гр. Кріль Р.В.  на території Сокальської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами с.Угринів)    
 
 
                         
               
           Керуючись статтями  12, 20, 40, 79-1, 120, 122, 125, Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Кріль Р.В., Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, враховуючи протокол постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування, розвитку території та інфраструктури, архітектури та будівництва, міська рада, -
 
В И Р І Ш И Л А :
 
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення з для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на цільове призначення для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (код КВЦПЗ 12.11) на території Сокальської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами с.Угринів) площею 1,8397 га кадастровий номер ділянки 4624885700:13:000:0181 гр. Кріль Роман Володимирович.
2. Перевести земельну ділянку з цільове призначення – за кодом КВЦПЗ – 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в цільове призначення – за кодом КВЦПЗ – 12.11 для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (категорія земель: 900 – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення).
3. Громадянину Кріль Роман Володимирович забезпечити внесення змін коду виду цільового призначення земельної ділянки 12.11 для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу до Державного земельного кадастру.
4. Дотримуватись встановленого правового обмеження для охоронних зон інженерних мереж та інших споруд, розміщених на земельній ділянці та суміжних територіях і забезпечити доступ для їх обслуговування відповідним інженерним службам.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олійника О.Р.
 
Міський голова                                                                           Сергій КАСЯН